ETA Window cleaner Finerstro ETA326290000
| All | |
| Aku eluiga | 35 min |
| Brutokaal | 1.20 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 108.00 mm |
| Gross height (mm) | 325.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Kaasas piserduspudel | Yes |
| Netokaal | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Producer product family | Window cleaner |
| Producer product name | Finerstro ETA326290000 |
| Remote control | No |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Töötamislaius | 28 cm |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta window cleaner finerstro eta326290000, eta326290000, eta, aknapuhastajad






